Už išsirinktas prekes www.e–puodai.lt elektroninėje parduotuvėje galite sumokėti keliais būdais:

  • atlikti mokėjimą iš bet kurio banko į Pardavėjo sąskaitą, nurodytą PVM sąskaitoje-faktūroje. Pirkėjo pasirinktos prekės rezervuojamos bei Pardavėjas imasi vykdyti pirkimo-pardavimo sutartį tik gavus apmokėjimą už pasirinktas prekes.
  • sumokėti grynais pinigais, kai kurjeris pristato prekes. Pasirinkus šį apmokėjimo būdą, užsakymas iškart pradedamas vykdyti, o atvykus kurjeriui, reikia turėti tikslią pinigų sumą, kokia yra užsakymo suma. Už grynųjų pinigų surinkimo paslaugą yra imamas 2  Eur mokestis, kai pasirenkamas apmokėjimo būdas grynais pinigais (kai Pirkėjas užsako prekes, kurių nėra Pardavėjo sandėlyje, už prekes turi atsiskaityti bankiniu pavedimu).
  • pirkti išsimokėtinai. Susisiekite su mumis telefonu 865722400, užpildykite  pirkimo lizingu paraišką ir gausite palankiausias pirkimo išsimokėtinai sąlygas. Pirkti  išsimokėtinai gali asmenys sulaukę 18 metų, turintys galiojantį Lietuvos arba užsienio piliečio pasą ir nuolatinę darbovietę. Mes susisieksime su Jumis kaip įmanoma greičiau ir patikslinsime, kokie dokumentai reikalingi norint įsigyti prekes išsimokėtinai. Pirmąją įmoką galima atlikti bankiniu pavedimu arba sumokėti grynais pinigais prekių pristatymo metu (atvykus kurjeriui turėsite sumokėti tikslią pirmosios įmokos pinigų sumą, kuri bus nurodyta skaičiuoklėje).